Tenzi Pro Detailing Cockpit Care

720 Lek1200 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt për pastrimin e përditshëm dhe mirëmbajtjen e kroskotit.
• Krijon një veshje antistatike dhe antireflektuese dhe e mbron ndaj pluhurit.
• Ka aromë të këndshme.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Spërkateni produktin në një peshqir mikrofibër.
2. Fshini kroskotin.
3. Lëreni të thahet.
Kujdes: Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Cockpit Care

720 Lek1200 Lek (-40%)

Shtoje në shportë