Tenzi White Microfibre Car Body Towel

720 Lek1200 Lek (-40%)

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Peshqir tharje 400 g – ngjyrë e bardhë
  • Peshqir shumë i butë dhe absorbues i bërë nga mikrofibra.
  • Thith në mënyrë perfekte ujin, nuk lë njolla.
  • Peshqir i cilësisë më të lartë i qepur nga anët që mbrojnë bojën nga gërvishtjet.
  • 60×90 cm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi White Microfibre Car Body Towel

720 Lek1200 Lek (-40%)

Shto në Shportë