Vaj Kambio Slovenoil ATF III

1190 Lek135000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: 843242-1-1 Kategoritë: ,

Leng hidraulik cilesor per transmisione automatike dhe sisteme hidraulike te automjeteve motorrike

I pershtatshem per:

 • Allison C-4
  Ford M GM IIIG
  MAN 339 Type L1 / MAN 339 Type V1 / MAN 339 Type Z1
  MB-Approval 236.6
  VOITH H55.6335.XX
  Volvo 97340
  ZF TE-ML 04D / ZF TE-ML 05L / ZF TE-ML 09 / ZF TE-ML 14A / ZF TE-ML 21L

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 205 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Kambio Slovenoil ATF III

1190 Lek135000 Lek

Shto në Shportë