Tapeta ProLine 3D Audi A4 B5

8000 Lek

Në magazinë

3D426641

SKU: 3D426641 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi A4 B5 Kombi 1994-2001

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

• Modeli: ProLine 3D

• Materiali: Gomë/TPE

• Ngjyra: E zezë

• Pesha: 4.8 kg

Ref: 3D426641

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi A4 B5