Tapeta ProLine 3D Audi A4 B8

8000 Lek

Në magazinë

3D407114

SKU: 3D407114 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Audi A4 B8  2008-2015
– Audi A4 B8 Allroad  2008-2015

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

• Modeli: ProLine 3D

• Materiali: Gomë/TPE

• Ngjyra: E zezë

• Pesha: 3.52 kg

Ref: 3D407114

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Audi A4 B8