Tapeta ProLine 3D Ford Fokus Mk II

7000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D407282 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Ford Fokus Mk II 2004-2011

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.51 kg

Ref: 3D407282

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Ford Fokus Mk II