Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz S Class W222

10000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– S Class W222 2013-2020

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.96 kg

Ref: 3D409071

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Mercedes-Benz S Class W222