Vaj Motorri BP Visco 3000 10W-40 A3/B4

790 Lek

Në magazinë

SKU: 118180 Kategoritë: ,

Pershkrimi:

  • BP Visco 3000 A3/B4 10W-40 është një vaj motori i cili është i përshtatshëm për përdorim në motorët me benzinë ​​dhe naftë të automobilave, ku prodhuesi rekomandon një lubrifikant ACEA A3/B4, API SL/CF ose specifikim të mëparshëm 10W-40.
  • BP Visco 3000 A3/B4 10W-40 është një vaj motori sintetik me cilësi premium që përdor teknologjinë e mbrojtjes së motorit Cleanguard për ta mbajtur motorin tuaj të pastër për më gjatë.
  • Makina juaj funksionon më mirë nëse motori mbahet i pastër.
  • Teknologjia Cleanguard e serisë BP Visco e mban motorin tuaj të pastër duke parandaluar që papastërtitë si karboni dhe llumi të ngjiten në pjesë të ndjeshme të motorit dhe në mënyrat vitale të vajit.

Specifikat:

  • ACEA A3/B4.
  • API SL/CF.
  • MB-Approval 229.1.
  • Meets Fiat 9.55535-D2.
  • VW 501 01 / 505 00.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri BP Visco 3000 10W-40 A3/B4