Vaj Motorri Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4

990 Lek

Në magazinë

SKU: 133855 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 10W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta

I pershtatshem per:

Acea A3/B3 , Acea A3/B4 ; API SN;

  • Fiat 9.55535-D2 / G2
  • Mercedes-Benz 229.1
  • Renault rn 0700 / 0710
  • VW 50101 / 50500

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4