Vaj Motorri Mobil-1 ESP 0W-30

1990 Lek

Në magazinë

SKU: 862486 Kategoritë: ,

Mobil 1 ESP 0W-30 është projektuar për të ndihmuar në ofrimin e performancës dhe mbrojtjes së jashtëzakonshme në lidhje me kursimin e karburantit.

I pershtatshem per:

Acea C2, C3; Api SN

  • Mercedes-Benz 229.52 / 229.51 / 229.31
  • VW 504 00 / 507 00
  • Porsche C30

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Mobil-1 ESP 0W-30