Baseus MP3 Me Wireless Për Makina T-typed S-16

2200 Lek

Në magazinë

SKU: PB2408Z Kategoritë: ,

Specifikim:

 • Përmasa të vogla për ta mbajtur gjithmonë me vete pa zënë shumë hapësirë.
 • Ju zgjidhni atë që do të dëgjoni.
 • Mund të karikoni dy pajisje njëkohësisht.
 • Butonat e kontrollit për thirrjet dhe muzikën.
 • Mikrofoni me definicion të lartë për thirrje të qarta me volum të lartë.
 • Mundësia e lidhjes së dy pajisjeve në të njëjtën kohë, ku pajisja që lidhet e para ka përparësi.
 • Lundrim me zë të lartë pa u hutuar nga drejtimi.
 • Ekran dixhital për të treguar gjendjen e baterisë së makinës dhe frekuencën e dëgjimit.
 • Përputhshmëri e gjerë me modelet e automjeteve, kamionëve dhe telefonave në tregun aktual.
 • Hyrja: DC 12V – 24
 • Prodhimi: 3.1A Max
 • Versioni i Bluetooth: v5.0
 • Distanca e transmetimit: 10 m
 • Porta: 2 x USB / 1 x kartë memorie ≤ 32 GB
 • Formati i audios: mp3/wma/wav/flac
 • Madhësia e mp3: 65 x 32 x 13.09 mm
 • Madhësia e karikuesit: 27,56 x 27,56 x 50,33 mm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus MP3 Me Wireless Për Makina T-typed S-16