Tapet Këmbësh El Toro Range Rover Sport I

4400 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Range Rover Sport I 2005-2012

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.76 kg

Ref: H126

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Range Rover Sport I