Tapet Këmbësh No.77 Audi A4 B7 / RS4 Quattro / S4 B7

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Audi A4 B7 2004-2008

– Audi RS4 Quattro 2006-2008

-S4 B7 2006-2008

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.85 kg

Ref: 77407084

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Audi A4 B7 / RS4 Quattro / S4 B7