Tapeta ProLine 3D Hyundai Santa Fe IV

9000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D425392 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Hyundai Santa Fe IV 2018-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.28 kg

Ref: 3D425392

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Hyundai Santa Fe IV