Tapeta ProLine 3D Nissan Qashqai I +2

8000 Lek

Në magazinë

SKU: 3D407268 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Nissan Qashqai 2006-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.62 kg

Ref: 3D407268

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Nissan Qashqai I +2