Tenzi Cockpit CleanerGT

600 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Produkt për pastrimin dhe larjen e sipërfaqeve të kontaminuara fort.
• Heq në mënyrë efektive shenjat e gishtërinjve, pluhurin dhe sedimentet.
• Pastron tërësisht çdo lloj materiali dhe është i sigurt për sipërfaqet që pastrohen.
• pH 11

Menyra e perdorimit

• Spërkatni me kujdes sipërfaqen.
• Prisni rreth 15-20 sekonda dhe fërkojeni me furçë të butë ose sfungjer
• Mblidhni papastërtitë, lajeni me ujë dhe fshijeni derisa të thahet

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 L, 5 L

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Cockpit CleanerGT