Tenzi Pro Detailing Leather Conditioner

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Krem profesional për mbrojtjen e lëkurës natyrale dhe sintetike.
• Mbron nga rrezet UV, uji dhe plasaritjet.
• I jep lëkurës pamje natyrale dhe butësi pa shkëlqim.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
2. Aplikojeni vetëm në sipërfaqe të pastër dhe të thatë.
3. Përhapeni në mënyrë të barabartë me aplikues dhe lëreni të thahet.
4. Nëse produkti thahet shpejt, vendosni një shtresë tjetër.
5. Produkti nuk është i dedikuar për kamosh, nubuck ose lëkurë me llak.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Leather Conditioner

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Shtoje në shportë