Tenzi Leder Care GT

480 Lek800 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për mirembajtjen dhe freskimin e përditshëm të lëkurës natyrale dhe artificiale.
• Substancat hidratuese parandalojnë tharjen dhe plasaritjen e lëkurës.
• Përmirëson ngjyrën dhe e mbron atë ndaj kushteve atmosferike si rrezet UV, lagështia, temperatura etj., gjë që zgjat përdorimin e saj.
• Falë produktit, lëkura është më e qëndrueshme dhe më rezistente ndaj dëmtimeve.
• pH 8
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

• Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
• Lyejeni sipërfaqen me produktin mbi të dhe lëreni të thahet.
• Mund të përdoret pas larjes së rrobave ose pastrimit kimik.
Kujdes: Mos e përdorni në kamosh.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Leder Care GT

480 Lek800 Lek (-40%)

Shto në Shportë