Tenzi Mosquitos

800 Lek5000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim i projektuar për heqjen e insekteve dhe papastërtive të tjera me origjinë organike nga xhamat dhe trupat e makinave.
• pH 14


Mënyra e përdorimit

• Përhapeni produktin në sipërfaqe të kontaminuar dhe vazhdoni me larjen e përditshme të makinës.
• Mos e përdorni produktin në diell të plotë dhe mos e lini të thahet në sipërfaqe.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Mosquitos

800 Lek5000 Lek

Shtoje në shportë