Tenzi Pro Detailing Car Shine

600 Lek1200 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Përforcues profesional i shkëlqimit për bojën e pastër të makinës, xhamat dhe kromin.
• Largon pluhurin e lehtë dhe pikat e ujit dhe është i sigurt për çdo lloj veshjeje.
• E bën sipërfaqen të lëmuar dhe me shkëlqim.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Spërkateni drejtpërdrejt në sipërfaqe. Përdorni jo më shumë se një spërkatje në 1 m² sipërfaqe.
2. Fshijeni me një peshqir mikrofibër dhe lëreni të thahet.
Shënim: Produkti është i sigurt për bojën, xhamat, plastikën, gomat dhe të gjitha llojet e veshjeve.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Car Shine

600 Lek1200 Lek (-50%)

Shtoje në shportë