Tenzi Pro Detailing Carnauba 33

2100 Lek3500 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Dyll profesional me 33% carnauba origjinale dhe natyrale.
• Dyll natyral i qëndrueshëm.
• Përmirëson ngjyrën e bojës dhe mbush gërvishtjet.
• Rekomandohet të aplikohet si shtresë bazë përpara Carnauba Care dhe Carnauba Shine.
• Qëndrueshmëria mesatare: 6 – 12 muaj.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Pastroni sipërfaqen me IPA Cleaner përpara aplikimit të dyllit.
2. Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
3. Aplikoni dyllin me makineri në të gjithë sipërfaqen.
4. Lëreni të thahet për rreth 1-3 orë.
5. Fshijeni me një peshqir mikrofibër deri në një shkëlqim të lartë.
6. Koha e ngurtësimit: 3-10 orë
Shënim: Aplikojeni në ambiente të mbyllura nëse është e mundur. Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë, e pastër dhe e ftohtë. Mos aplikoni shtresa të trasha sepse do ta bëjë fshirjen shumë të vështirë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Carnauba 33

2100 Lek3500 Lek (-40%)

Shtoje në shportë