Tenzi Pro Detailing Carnauba Shine

1800 Lek3000 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Formula unike e dyllit natyral carnauba e kombinuar me PTFE sjell mbrojtje dhe shkëlqim në bojën e makinës.
• Ofron ngjyrë të përmirësuar të bojës së makinës dhe ka një formulë unike për mbushjen e gërvishtjeve.
• Për rezultat më të mirë rekomandohet të aplikohen disa shtresa.
• Qëndrueshmëria mesatare: 3 – 6 muaj.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Pastroni sipërfaqen me IPA Cleaner përpara aplikimit të dyllit.
2. Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
3. Aplikoni dyllin me makineri në të gjithë sipërfaqen.
4. Lëreni të thahet për rreth 1-2 orë.
5. Fshijeni me një peshqir mikrofibër deri në një shkëlqim të lartë.
6. Koha e ngurtësimit: 6-8 orë
Shënim: Aplikojeni në ambiente të mbyllura nëse është e mundur. Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë, e pastër dhe e ftohtë. Mos aplikoni shtresa të trasha sepse do ta bëjë fshirjen shumë të vështirë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Carnauba Shine

1800 Lek3000 Lek (-40%)

Shtoje në shportë