Tenzi Sapone Energising

1500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Sapun i lëngshëm delikat për larjen e duarve dhe trupit.
• Glicerina lagështon lëkurën dhe e parandalon atë nga plasaritja dhe tharja.
• Nuk është irritues.
• Ka një aromë të këndshme ekzotike.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Dispenser sapuni në hotele, zyra, objekte gastronomike, objekte industriale etj.


Menyra e perdorimit

◙ Përdoreni produktin me dispenser.
◙ Vendosni pak sapun në duar, shpërndajeni me kujdes midis tyre dhe lajini me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.5 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Sapone Energising