Tenzi silKOK GT

600 Lek1000 Lek (-40%)

Në magazinë

Pershkrimi

• Produkt anti-reflektues, pastrues-ushqyes, i projektuar për kroskotin dhe sipërfaqet e tjera plastike brenda automjeteve.
• Krijon një shtresë mbrojtëse satenike e cila e pengon atë të plaket.
• Largon papastërtitë, freskon sipërfaqen dhe lë një aromë të këndshme.
• Nuk krijon njolla të yndyrshme.
• Rekomandohet për pastrim të përditshëm.
• pH 8

Menyra e perdorimit

• Spërkateni sipërfaqen dhe fshijeni me një leckë të butë mikrofibër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi silKOK GT

600 Lek1000 Lek (-40%)

Shtoje në shportë