Tenzi Top Efekt Sanit GT

500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i projektuar për pastrimin, lustrimin dhe kujdesin e përditshëm të të gjitha llojeve të sipërfaqeve në dhomat sanitare.
• I padëmshëm për sipërfaqet e emaluara dhe xhamin në kabinat e dushit.
• Përmban acid citrik.
• pH 1

Zona e Aplikimit 

◘ Tualete, urinale, lavamanë, vaska, kabina dushi, pajisje banjosh, sipërfaqe qeramike dhe të emaluara, elementë nga plastika dhe inoksi.
◘ Terrakota, glazurë, fino.

Menyra e perdorimit

◙ Spërkatni sipërfaqen.
◙ Fërkojeni me furçë ose fshijeni me leckë.
◙ Lajeni me ujë të rrjedhshëm
◙ Fshijeni dhe lustrojeni sipërfaqen derisa të thahet

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.6 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Efekt Sanit GT