Tenzi TopEfekt Oranz

600 Lek4500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt neutral me veti larës-ushqyese dhe aromë të këndshme portokalli.
• Për shkak të alkoolit në përmbajtjen e tij, produkti avullon shpejt pa lënë njolla.
• I padëmshëm për duart dhe rrobat.
• Nuk irriton rrugët e sipërme të frymëmarrjes, nuk lë asnjë shtresë mbrojtëse dhe ruan vetitë natyrale të sipërfaqeve të pastruara.
• Rekomandohet për pastrimin e çdo sipërfaqeje me shkëlqim me strukturë xhami dhe nivel shumë të ulët absorbimi.
• pH 7


Zona e Aplikimit

◘ Të gjitha sipërfaqet e papërshkueshme nga uji si pllaka të emaluara qeramike, guri, druri i llakuar, plastika dhe panele të ngjashme me dru
◘ Mobilje, parvaz dritare, aksesorë zyre


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Spërkatës: 2,5-5 ml / 1 l ujë
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Kujdes: Mos e përdorni në sipërfaqe polimer.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Oranz

600 Lek4500 Lek

Shto në Shportë