Tenzi TopEfekt Exotic

650 Lek5000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për pastrimin dhe kujdesin e përditshëm të ambienteve të brendshme dhe dyshemeve rezistente ndaj ujit.
• Largon shpejt dhe në mënyrë efektive papastërtitë pa lënë njolla dhe thahet shpejt.
• Ka pH neutral.
• Ka një aromë të këndshme të frutave ekzotike.


Zona e Aplikimit

◘ Dysheme të papërshkueshme nga uji me shkëlqim të fortë: pllaka qeramike dhe guri (e emaluar)
◘ PVC, dru i llakuar, panele të laminuara
◘ Mobilje të llakuara, aksesorë zyre dhe elementë të tjerë të brendshëm


Mënyra e Përdorimit

◙ Pastrim me makineri: 50-100 ml / 10 l ujë
◙ Pastrim manual: 25-50 ml / 10 l ujë
◙ Aplikojeni në sipërfaqe të ndotur me leckë, fshijeni dhe lëreni të thahet.
◙ Spërkatës: 2,5-5 ml / 10 l ujë
◙ Nuk ka nevojë të lahet me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt Exotic

650 Lek5000 Lek

Shto në Shportë