Tenzi TopEfekt® KOK GT

420 Lek700 Lek (-40%)

Në magazinë

Pershkrimi

• Produkt pastrues antireflektues për përdorim në kroskot dhe sipërfaqe të tjera plastike brenda automjeteve.
• Krijon një shtresë mbrojtëse mat në sipërfaqe, largon papastërtitë dhe e freskon atë.
• Lë një aromë të këndshme dhe nuk krijon asnjë njollë të yndyrshme.
• Rekomandohet për mirëmbajtje të përditshme.
• pH 7

Menyra e perdorimit

• Spërkateni sipërfaqen dhe fshijeni me një leckë të butë derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi TopEfekt® KOK GT

420 Lek700 Lek (-40%)

Shtoje në shportë