Tenzi Detailer Clean Upholstery

420 Lek700 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt shumë efikas dhe i padëmshëm i projektuar për pastrimin e sipërfaqeve të ndotura të tekstilit si sediljet, tapiceri, qilima dhe veshjet e tavanit.
• Në mënyrë shumë efektive largon të gjitha llojet e njollave dhe freskon materialin.
• Lë një aromë të qëndrueshme, të freskët dhe të këndshme.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin në sipërfaqe të ndotur dhe prisni 30-60 sekonda.
2. Fërkoni vendin e kontaminuar nëse është e nevojshme.
3. Fshijeni sipërfaqen me një leckë të lagur.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Clean Upholstery

420 Lek700 Lek (-40%)

Shto në Shportë