Turtle Wax Power Out Carpet & Mats Heavy Duty Cleaner

1190 Lek

Në magazinë

52738

SKU: 52738 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Power Out Carpet & Mats Cleaner është një pastrues profesional i krijuar posaçërisht për të pastruar thellë tapetat e copës dhe ato prej gome.

• Formuluar me pastrues të oksigjenuar për pastrim profesional të fortë të tapetave.

• Heq njollat e vendosura duke përfshirë dherat nga kafshët shtëpiake, vajin dhe yndyrën.

• Teknologjia Odor-X eliminon aromat deri në 30 ditë.

• Formula me tharje të shpejtë i lë sediljet të buta pa lagështi.

• Lë një barrierë mbrojtëse për të larguar njollat e ardhshme.

• Kapaciteti 400 ml.


Mënyra e përdorimit

• Pastroni me vakum papastërtitë në sipërfaqen që do të pastroni.

• Spërkateni të gjithë sipërfaqen me shkumë derisa të mbulohet plotësisht.

• Fërkojeni me furçën e integruar të pastrimit dhe fshijeni sipërfaqen me një leckë mikrofibër.

• Për heqjen e njollave të forta lëreni deri në një minutë që formula të veprojë në zonat e njollosura përpara se ta pastroni.

• Përsëriteni aplikimin sipas nevojës.

Ref: 52738

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Power Out Carpet & Mats Heavy Duty Cleaner