Work Stuff Foam Bottle

900 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Një shishe transparente 150 ml me pompë shkume.

• Projektuar për t’u përdorur me produkte pastrimi lëkure dhe APC.

• Kapaciteti: 150 ml

• Materiali: PET

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Work Stuff Foam Bottle