Tapet Këmbësh El Toro Fiat Doblo II 2010+ / Opel Combo D 2011-2018

3800 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet Këmbësh El Toro të përshtatshëm për:

– Fiat Doblo II 2010+ 

-Opel Combo D 2011-2018

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

Modeli: El Toro

Materiali: Gomë elastike

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.50 kg

Ref: G119

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh El Toro Fiat Doblo II 2010+ / Opel Combo D 2011-2018