Tenzi Car Shine

800 Lek3000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për të mirëmbajtur të gjitha llojet e bojës së makinave dhe sipërfaqeve të tjera me shkëlqim.
• Lehtë për t’u përdorur, funksionon menjëherë dhe është shumë efektiv.
• Mbush gërvishtjet e lehta në bojën e makinës, forcon ngjyrën, heq papastërtitë e lehta dhe njollat e ujit.
• pH 9


Mënyra e përdorimit

• Aplikoni produktin në një sipërfaqe pak të lagur.
• Përhapeni me kujdes dhe lëreni të thahet.
• Nuk ka nevojë të lustrohet.

Kujdes: Mos e përdorni në diell ose në sipërfaqe të nxehta.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Car Shine

800 Lek3000 Lek

Shtoje në shportë