Turtle Wax Renew Polish

1190 Lek

Në magazinë

51796

SKU: 51796 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Renew Polish është një zgjidhje perfekte për të rikthyer ngjyrën dhe shkëlqimin e bojës.

• Përbërësit e Renew Polish heqin të gjitha llojet e gërvishtjeve në sipërfaqe.

• E përkryer për makinat e vjetra ku këto defekte janë të zakonshme dhe bojërat kanë nevojë për rinovim.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Aplikojeni në sipërfaqe të ftohtë, të pastër dhe të thatë.

• Tundeni mirë shishen para përdorimit.

• Duke përdorur një leckë të lagur, aplikojeni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe duke ushtruar presion mesatar.

• Pasi të thahet, fshijeni me një leckë të butë dhe të thatë.

Shënim: Për rezultate më të mira, aplikoni një dyll makine brenda dy javësh nga aplikimi. Renew Polish duhet të përdoret vetëm për të korrigjuar probleme specifike, të tilla si oksidimi ose gërvishtjet e reja, jo si dyll i përgjithshëm i makinës. Mos e përdorni nëse shtresa e llakut është e dëmtuar.

Ref: 51796

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Renew Polish