Tenzi Pro Detailing Carnauba Care

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Version profesional i lehtë i dyllit carnauba.
• Ofron mbrojtje, shkëlqim dhe përmirësim të ngjyrës së makinës.
• Rekomandohet si shtresë  përfundimtare për dyllrat Carnauba 33 ose Carnauba 66.
• Qëndrueshmëria mesatare: 1 – 2 muaj.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe të pastër dhe të thatë me aplikues.
3. Lëreni të thahet për rreth. 30-60 minuta.
4. Fshijeni me një peshqir mikrofibër deri në një shkëlqim të lartë.
5. Koha e ngurtësimit: 6-8 orë
Shënim: Përdorni doreza mbrojtëse të holla gome. Aplikojeni në ambiente të mbyllura nëse është e mundur. Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë, e pastër dhe e ftohtë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Carnauba Care

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Shto në Shportë