Tenzi Pro Detailing Clay Spray

900 Lek1800 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Lubrifikues profesional i Clay Bar për dekontaminim të lehtë.
• Ndihmon ne pastrimin e kontaminimeve duke e bere punen me te thjeshte.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Sperkat Clay Bar me Clay Spray dhe bëjeni Clay Bar në formë të sheshtë.
2. Spërkat me Clay Spray mbi siperfaqen e makinës.
3. Fërkoni butësisht sipërfaqen e makinës, por mos e shtypni Clay Bar-in.
4. Shpëlajeni me ujë me presion të lartë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Clay Spray

900 Lek1800 Lek (-50%)

Shtoje në shportë