Tenzi Detailer Wet Wax

350 Lek700 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për veshjen e shpejtë të makinave me shtresë hidrofobike.
• Rekomandohet për përdorim në bojën e lagur të makinës pas larjes së saj.
• Ofron mbrojtje efektive të bojës së makinës pas larjes së automjetit.
• Falë grimcave të lëngëta të kuarcit, produkti ndihmon për të mbajtur të pastër xhamat, trupin e makinës.
• Produkti mund të përdoret për të forcuar veshjet mbrojtëse ekzistuese në bojën e makinës.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Spërkateni produktin në trupin e makinës të larë dhe të lagur
2. Përhapeni produktin mbi bojën e makinës duke e shpëlarë me ujë me presion të lartë
3. Fshijeni me leckë derisa të thahet

Kujdes: Mos e përdorni këtë produkt në diell të plotë ose në sipërfaqe të nxehta.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Wet Wax

350 Lek700 Lek (-50%)

Shtoje në shportë