Tenzi Glass Quartz GT

700 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim i projektuar për larjen dhe mbrojtjen e sipërfaqeve të xhamit në pjesën e jashtme dhe të brendshme të një ndërtese (xhama, pasqyra, vitrina, mure ndarëse etj.).
• Lë një shtresë hidrofobike e cila ngadalëson ndjeshëm vendosjen e përtërirë të papastërtive.
• Largon shkëlqyeshëm papastërtitë e përditshme të çdo lloji (organike dhe minerale).
• Miqësor ndaj mjedisit.
• pH 5

Zona e Aplikimit 

◘ Xhamat
◘ Pasqyrat
◘ Vitrinat e dyqaneve
◘ Muret ndarëse

Menyra e perdorimit

◙ Përdoreni pa e holluar.
◙ Aplikoni 1-2 doza në 1m² sipërfaqe.
◙ Fshijeni sipërfaqen me një leckë të pastër leshi ose leckë mikrofibre.
Vërejtje: Mos e përdorni këtë produkt në sipërfaqe shumë të nxehta. Përdorimi i rrobave të ndryshme për fërkim përmirëson ndjeshëm efektin vizual dhe cilësinë e veshjes hidrofobike.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Glass Quartz GT