Tenzi Gran Di-Cl Cip

3500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, me shkumë të ulët, i projektuar për larjen e enëve brenda pjatalarëseve në sistemin CIP.
• Largon në mënyrë efektive papastërtitë gastronomike dhe falë klorit aktiv shfaq veti zbardhuese.
• Rekomandohet të përdoret në gastronomi, restorante, bare etj.
• pH 14


Zona e Aplikimit 

◘ Enët
◘ Lavastovilje
◘ Spitalet, njësitë e ushtrisë, shkollat, shtëpitë e të moshuarve, restorantet, baret


Menyra e perdorimit

◙ Përzierje sipas ciklit të lavastoviljes, 2-3 ml/1 l ujë.
◙ Temperatura e ujit duhet të jetë mbi 60 ° C.

Kujdes: Mos e përzieni me produkte të tjera.Mund të çlirojë gaz të dëmshëm (klor).

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Di-Cl Cip