Tenzi Pro Detailing Leather Cleaner

720 Lek1200 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt efektiv, i gatshëm për përdorim, i përshtatshëm për lëkurë natyrale dhe sintetike.
• Pastron në thellësi edhe papastërtitë e vjetra duke e përgatitur sipërfaqen për veshje mbrojtëse.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Fshijeni sipërfaqen për të hequr rërën dhe papastërtitë.
2. Spërkateni në furçë të butë me qime kali ose direkt në sipërfaqen e ndotur.
3. Fërkojeni tërësisht.
4. Hiqni papastërtitë dhe shkumën me një peshqir të lagur mikrofibër.
5. Fshijeni me leckë të thatë.
6. Përsëriteni procesin nëse sipërfaqja është shumë e ndotur.
7. Mos harroni të testoni produktin në një pjesë të vogël për të kontrolluar qëndrueshmërinë e ngjyrës së lëkurës.
8. Produkti nuk është i dedikuar për kamosh, nubuck ose lëkurë me llak.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Leather Cleaner

720 Lek1200 Lek (-40%)

Shtoje në shportë