Tenzi Pro Detailing P14Si Koncentrat

780 Lek1300 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Veshje me bazë qeramike e sigurt për të gjitha llojet e sipërfaqeve: bojë, xhami, gome dhe plastike.
• Rrit menjëherë hidrofobicitetin dhe shkëlqimin e sipërfaqes
• Është e lehtë për tu aplikuar.
• Në varësi të përqendrimit mund të përdoret si në bojë të lagur ashtu edhe në të thatë.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Përgatisni një përzierje 1:10 me ujë (të demineralizuar nëse është e mundur).
2. Spërkateni solucionin në sipërfaqe të pastër (të lagur ose të thatë).
3. Fshijeni me peshqir me mikrofibër.
4. Përsëriteni procesin për efekt më të mirë.
Shënim: Ju mund të merrni efekt hidrofobik të menjëhershëm me hollimin 1:100 vetëm duke spërkatur sipërfaqen dhe më pas duke e shpëlarë me ujë me presion (të demineralizuar nëse është e mundur).

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing P14Si Koncentrat

780 Lek1300 Lek (-40%)

Shto në Shportë