Tenzi Sapone Dez Extra

600 Lek2200 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Sapun i lëngshëm dezinfektues për larjen e duarve, i bazuar në përbërjet kuaternare të amonit.
• Ka veti baktericide.
• Është delikat për duart dhe nuk e than lëkurën.
• Rekomandohet për përdorim në mjedise mjekësore, gastronomi dhe vende të tjera me nivel të lartë higjienik.
• Pa aromë.
• pH 5


Zona e Aplikimit 

◘ Higjiena e duarve në gastronomi
◘ Shtëpi
◘ Praktikat mjekësore (shërbimet shëndetësore)


Menyra e perdorimit

◙ Përhapni një sasi të vogël të produktit (rreth 3 ml) në duar.
◙ Koha e reagimit është 60 sekonda.
◙ Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Sapone Dez Extra

600 Lek2200 Lek

Shto në Shportë