Tenzi Tfc Striper

1500 Lek6000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt alkalik i projektuar për heqjen e shtresave të vjetra ose të dëmtuara të polimerit.
• Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e plotë të dyshemeve.
• Shumë i dobishëm për heqjen e dyllit ose sapunit të grumbulluar.
• Shkrin shkëlqyeshëm çdo shtresë në një kohë të shkurtër.
• Shkumë të ulët, nuk dëmton sipërfaqet e pastruara.
• pH 11


Mënyra e Përdorimit

◙ Përzierja:
– sipërfaqe delikate: përzierje 5-10% (0,5 – 1 l / 10 l ujë)
– pjesa tjetër e sipërfaqeve: përzierje 10-30% (1 – 3 l / 10 l ujë)
◙ Lani tërësisht sipërfaqen me ujë dhe kontrolloni pH-në e saj përpara se të aplikoni shtresën polimer.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Tfc Striper

1500 Lek6000 Lek

Shto në Shportë