Tenzi Top Glass

550 Lek4500 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Pastrues xhamash gati për përdorim.
• Nuk lë asnjë njollë dhe garanton transparencë të përsosur.
• Rifreskon sipërfaqen dhe lë një aromë të këndshme.
• Shumë efikase. Rekomandohet për pastrim të përditshëm.
• pH 9


Mënyra e përdorimit

• Produkti është gati për përdorim pa u holluar.
• Spërkateni sipërfaqen me një sasi të vogël të produktit dhe më pas fshijeni derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Top Glass

550 Lek4500 Lek

Shtoje në shportë