Tenzi Detailer Clean Glass

275 Lek550 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për pastrimin dhe kujdesin e dritareve, pasqyrave, fenerëve etj.
• Lehtë në përdorim, nuk lë asnjë njollë apo reflektim të lehtë.
• Produkti lë dritare të pastra në mënyrë të shkëlqyer, gjë që rrit dukshmërinë tuaj.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin përmes spërkatësit
2. Fshijeni sipërfaqen me leckë mikrofibër derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Clean Glass

275 Lek550 Lek (-50%)

Shtoje në shportë