Turtle Wax Fresh Clean Multi Surface Cleaner

2500 Lek3190 Lek (-22%)

Në magazinë

Krahaso
  • Heqësit e fuqishëm të njollave punojnë si në sipërfaqe të forta ashtu edhe në të buta për të pastruar të gjitha njollat e brendshme të shkaktuara nga yndyrat e ushqimit, derdhjet e kafesë dhe të gjitha papastertite e kafshëve shtëpiake
  • Formuluar me teknologjinë ekskluzive të Turtle Wax-it Odor-X për të shkatërruar aromat në nivel molekular deri në 30 ditë.
  • Formulimi enzimatik është jo toksik për t’u siguruar që është i sigurt për përdorim rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake
  • Lë një aromë Kinetic New Car
  • 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Fresh Clean Multi Surface Cleaner

2500 Lek3190 Lek (-22%)

Shto në Shportë