Turtle Wax HS Leather Conditioner (Flairosol)

2100 Lek

Në magazinë

SKU: 53704 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Ky pastrues dhe kondicioner lëkure me performancë të lartë heq njollat dhe ndotjet e forta nga sediljet e makinave dhe tapiceri prej lëkure, ndërsa parandalon çarjet dhe zbehjen nga rrezet ultravjollcë të diellit
  • I mbushur me aloe vera dhe vaj të rregullt, Hybrid Solutions Leather Mist hidraton dhe zbut për të ruajtur ngjyrën dhe shkëlqimin e pasur të pjesës suaj të brendshme të lëkurës.
  • Spraji ynë ergonomik Flairosol prodhon një mjegull të hollë të vazhdueshme për të veshur në mënyrë të barabartë sipërfaqet për aplikim më efikas të produktit
  • Merrni të gjitha përfitimet e një detajuesi ultra premium me një hap të thjeshtë me këtë zgjidhje të jashtëzakonshme me spërkatje dhe fshirje
  • Amortizuesit UV krijojnë një mburojë mbrojtëse për të parandaluar çarjet dhe zbardhjen e ngjyrës dhe teknologjia Odor-X neutralizon aromat e pakëndshme që mbeten brenda makinës suaj.

Menyra e perdorimit

  • Shkundni mirë shishen.
  • Për shpërthime me gjatësi të shkurtër deri në mesatare, tërhiqni këmbëzën. Për shpërthime të vazhdueshme pomponi këmbëzën në mënyrë të përsëritur. Përdorni një lëvizje fshirëse për të spërkatur drejtpërdrejt në sipërfaqe.
  • Duke përdorur një leckë të pastër dhe të thatë me mikrofibër, fshijeni mirë produktin derisa sipërfaqet të pastrohen dhe të kondicionohen në mënyrë të barabartë.
  • Fshijeni lehtë me një leckë të dytë të pastër me mikrofibër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax HS Leather Conditioner (Flairosol)