Turtle Wax Power Out Upholstery Cleaner & Protector

1190 Lek

Në magazinë

52736

SKU: 52736 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Power Out Upholstery Cleaner pastron thellë, aromatizon dhe mbron tapiceritë tekstile nga kafeja, lëngjet, yndyrat, ushqimet, vaji, balta dhe papastërtitë.

• Teknologjia Odor-X eliminon aromat deri në 30 ditë.

• Formula me tharje të shpejtë i lë sediljet të buta pa lagështi.

• Lë një barrierë mbrojtëse për të larguar njollat e ardhshme.

• Kapaciteti 400 ml.


Mënyra e përdorimit

• Pastroni me vakum papastërtitë në sipërfaqen që do të pastroni.

• Spërkateni të gjithë sipërfaqen me shkumë derisa të mbulohet plotësisht.

• Fërkojeni me furçën e integruar të pastrimit dhe fshijeni sipërfaqen me një leckë mikrofibër.

• Për heqjen e njollave të forta lëreni deri në një minutë që formula të veprojë në zonat e njollosura përpara se ta pastroni.

• Përsëriteni aplikimin sipas nevojës.

Ref: 52736

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Power Out Upholstery Cleaner & Protector