Turtle Wax Snow Foam Shampoo

2500 Lek

Në magazinë

SKU: 53111 Kategoritë: ,

Pershkrimi

Shampo Turtle Wax Snow Foam ofron një përvojë pastrimi të makinave të gjeneratës së ardhshme. Për t’u përdorur si paralarje me shkumë ose larje kontakti, do të kryejë punën e vështirë të pastrimit për ju duke hequr ndotës të tillë si papastërtitë, papastërtitë, filmat e trafikut dhe kripa e rrugës, të cilat përndryshe do të lëvizeshin rreth automjetit me një dore larëse duke shkaktuar gërvishtje të vogla. dhe shenja vorbullash.

  • Sasi e trashe shkume jep një kohë të mrekullueshme ngjitjeje të detergjenteve aktivë!
  • Shkuma aktive mbulon tymin e trafikut, yndyrat, vajrat dhe papastërtitë përpara se t’i heqë nga sipërfaqja e tij….pastrim i vërtetë pa kontakt!
  • Polimerë të avancuar hidrofobik për shpëlarje më të lehtë pa vija.
  • Aroma qershie për përvojë të mrekullueshme të përdoruesit gjatë aplikimit.

Menyra e perdorimit

  • Vendosni steken e shkumës sipas udhëzimeve të prodhuesit dhe mbushni rezervuarin me shkumë dëbore prej dylli Turtle Wax – “mos e holloni”.
  • Ndizni rondele me presion dhe rregulloni modelin e spërkatjes sipas nevojës. Duke punuar nga lart-poshtë mbuloni të gjithë sipërfaqen e automjetit në shkumë.
  • Përzieni me një dorëze ose sfungjer para se ta shpëlani me ujë të pastër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Snow Foam Shampoo