Tenzi Gran Mfs Agd

700 Lek3000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt shumë efektiv, i krijuar për pastrimin e qumështit në aparatet e kafesë.
• Rekomandohet për të gjitha llojet e aparateve standarde të kafesë, të pajisura me shkumë qumështi.
• Largon papastërtitë e yndyrshme dhe grumbullimin e proteinave.
• Mund të përdoret për pastrimin e pjesëve të jashtme të makinerisë.
• Nuk përkeqëson cilësinë e aromës dhe ka veti shtesë pastruese.
• pH 1


Zona e Aplikimit 

◘ Aparate kafeje të pajisura me shkumë qumështi


Menyra e perdorimit

◙ Bëni një përzierje 5-10% (50-100 ml / 1 l ujë)
◙ Mbushni enën e qumështit me produktin dhe aktivizoni procesin e shkumëzimit.
◙ Lani të gjithë sistemin me ujë të pijshëm në 40°C
◙ Përsërisni procesin nëse është e nevojshme
◙ Kryeni pastrimin çdo ditë, pas përfundimit të punës së pajisjes

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Mfs Agd

700 Lek3000 Lek

Shto në Shportë